Serwis przyjazny Kobietom

W 2005 roku za namową samych naszych klientek wykreowaliśmy ideę „SERWISU PRZYJAZNEGO KOBIETOM”. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom piękniejszej części użytkowników aut chcemy powiedzieć głośno:

  • mamy jasne – wcześniej ustalone ceny
  • fachową, rzetelną i miłą obsługę
  • specjalne zniżki
  • samochód zastępczy na życzenie

Kobiety oczekują od serwisu samochodowego czego innego niż mężczyźni więc chcielibyśmy korzystając ze swego doświadczenia oraz porad samych klientek stworzyć serwis, do którego Panie mają pełne zaufanie, powierzają swoje auta z przekonaniem, iż zostaną wykonane niezbędne czynności obsługowe utrzymując pełne bezpieczeństwo w kierowanym aucie bez nadwyrężania ich portfela.

Oto opinia jednej z naszych klientek:

„Trafiłam do serwisu RYCAR przez koleżankę, która poleciła mi usługi tego serwisu gdyż sama jest ich klientką od kilku lat. Byłam zaskoczona podejściem Panów z biura obsługi – wysłuchali moich uwag odnośnie auta – może nie dość fachowo ale tak jak potrafiłam, naprawili co trzeba było, wyjaśnili po kolei co zostało naprawione. Nie traktowano mnie jak głupią blondynkę, która i tak się nie zna na samochodach tylko jak normalnego klienta, który potrzebuje pomocy. Po tygodniu od naprawy odebrałam telefon od Pana z obsługi z pytaniem czy wszystko jest OK.

Polecam wszystkim kobietom BOSCH SERWIS RYCAR.”

Agnieszka Zubrycka.