RYCAR BOSCH SERWIS

Swoją działalnością obejmuje głównie obszar województwa podlaskiego. Zajmujemy się naprawą aut osobowych i dostawczych wszystkich marek. Szeroki wachlarz usług, profesjonalne wyposażenie firmy BOSCH oraz wykwalifikowana kadra pozwala na usunięcie niemalże każdej usterki z którą zgłosi się do nas klient. Specjalizujemy się w obsłudze dużych flot firmowych, naprawą i obsługą klimatyzacji samochodowych oraz naprawą elektroniki samochodowej. Należymy do elitarnej sieci serwisowej: BOSCH CAR SERVICE.

Do wszelkich napraw wykonywanych w naszym serwisie wykorzystujemy wyłącznie markowe części i materiały znanych, wiodących producentów.
Gwarantuje to wysoką jakość dokonywanych napraw i pozwala udzielać na nie gwarancję – minimum 12 miesięcy.

Należymy do elitarnej sieci serwisowej: BOSCH CAR SERVICE.

 • Naprawa silników i podzespołów napędowych
 • Diagnostyka i naprawa zawieszenia oraz układu kierowniczego
 • Układ hamulcowy wymiana elementów oraz płynów
 • Naprawy blacharsko lakiernicze
 • Diagnostyka BOSCH CAR SERVICE
Sprawdź Aktualne Promocje BOSCH

SZYBKI SERWIS

Bądź bezpiecznym kierowcą na drodze.

Serwisuj swój pojazd minimum raz w roku. Sprawdź układ zawieszenia. Zrób diagnostykę silnika, wymień olej i sprawdź pozostałe płyny. Zadbaj o ogumienie szczególnie zimą. Regularnie kontroluj układ kierowniczy i hamulcowy.

SPRAWDŹ KATALOG CZEŚCI BOSCH
SPRAWDŹ KATALOG CZEŚCI INTERCARS
PRODUKTY CASTROL

WAŻNE PRZEGLĄDY

 • JAK CZĘSTO ZMIENIAĆ OLEJ ?

  Olej wymieniamy bezwzględnie raz w roku czyli średnio co 365 dni lub po przejechaniu 10-15 tys. kilometrów. Zależnie od typu silnika jego zużycia. W nowych samochodach często pierwsza wymiana oleju następuje po 2 latach.

 • KIEDY SPRAWDZAĆ STAN ZAWIESZENIA ?

  Zawieszenie i układ kierowniczy sprawdzamy przy każdym przeglądzie serwisowym. Wczesna diagnostyka i wymiana zużytych elementów zapewni odpowiednie parametry pracy zawieszenia i nie spowoduje uszkodzenia innych elementów w zespole.

 • CO Z HAMULCAMI ?

  Sprawne hamulce to bezpieczeństwo na drodze. Przy każdym przeglądzie sprawdzaj stan klocków hamulcowych, odpowiednie właściwości płynu hamulcowego oraz przewody i tarcze.

 • STAN OGUMIENIA ?

  Bezwzględnie wymieniaj popękane opony na nowe oraz gdy stan bieżnika jest zbyt niski aby odprowadzić nadmiar wody. Kiedy temperatura spada poniżej 7 stopni celsjusza wymień opony na zimowe. Bądź bezpiecznym kierowcą na drodze.