OGRZEWANIE POSTOJOWE

ako autoryzowany WEBASTO CAR SERVICE prowadzimy obsługę serwisową oraz montaż agregatów firmy WEBASTO. Wyszkoleni pracownicy praz specjalistyczny sprzęt diagnostyczny pozwala nam na rozwiązanie każdego problemu zarówno w urządzeniach zamontowanych fabrycznie w samochodach osobowych i dostawczych jak i tych, które zostały zamontowane przez inne warsztaty.

webasto

 

 

 

Tych, którzy choć słyszeli o ogrzewaniu postojowym WEBASTO i nie do końca wiedzą co to takiego i jak działa zapraszamy do zapoznania się z poniższymi informacjami oraz informacjami na stronie poświęconej ogrzewaniu postojowym.

Wsiąść, poczuć się wspaniale, ruszyć – ogrzewanie postojowe to jakość życia

Nasze ogrzewania postojowe Webasto w specyficzny sposób dbają o stworzenie przyjemnej temperatury – zarówno w lecie jak i w zimie. Różne modele działają według tej samej zasady i przyczyniają się do ochrony natury, silnika oraz pamiętają o naszych kieszeniach.

Z „lodówki” do ciepłego wnętrza

Zgodnie z tą zasadą działają wszystkie ogrzewania postojowe firmy Webasto i zapewniają także w Twoim samochodzie przyjemną temperaturę:

  • Jeżeli ogrzewanie postojowe zostaje uaktywnione poprzez jedno z naszych sterowań, pompa dozującą tłoczy paliwo ze zbiornika pojazdu do urządzenia grzewczego.
  • Kołek żarowy jest zasilany prądem i zaczyna żarzyć się. Jednocześnie do urządzenia tłoczone jest powietrze z otoczenia.
  • Paliwo odparowuje na włókninie, po osiągnięciu wymaganej temperatury dzięki żarzeniu się kołka dochodzi do zapłonu palnej mieszanki i powietrza.
  • Zimny płyn chłodzący ogrzewany jest przez urządzenie grzewcze i przepływa do wymiennika ciepła w układzie ogrzewania pojazdu. Z tego miejsca ciepło kierowane jest poprzez dmuchawę nawiewu, bezpośrednio do wnętrza pojazdu.
  • Ciepły płyn przepływa z wymiennika ciepła dalej do silnika. Silnik także rozgrzewa się. Po tym jak rozgrzany płyn chłodzący ponownie przepłynie do urządzenia grzewczego, cały obieg rozpoczyna się od nowa.

Sterowanie ogrzewaniem postojowym Webasto

Wiedzą Państwo, czego potrzebują i cenią sobie indywidualne rozwiązania? Proszę zapoznać się z systemem inteligentnego zarządzania ogrzewaniem za pomocą innowacyjnych elementów użytkowych Webasto!