ASSISTANCE 24h
24h 7 dni w tyg.

szkody@rycar.pl
+48 730 031 003

Kierownik
Michał Jeniec

michal.jeniec@rycar.pl
+48 664 182 669

Likwidator
Daniel Krysiewicz

daniel.krysiewicz@rycar.pl
+48 730 749 400

Likwidator
Przemysław Gnerowicz

przemyslaw.gnerowicz@rycar.pl
+48 730 300 716


Kompleksowa obsługa przy likwidacji szkody komunikacyjnej

Niezależnie, czy masz drobną stłuczkę, czy też uczestniczyłeś w większej kolizji drogowej, nasze Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych zajmie się naprawą Twojego auta. Odholujemy uszkodzony samochód do naszego serwisu, zapewnimy nowe auto zastępcze, załatwimy wszelkie formalności związane z pokryciem z ubezpieczenia OC lub AC kosztów odbudowy auta. Posiadamy nowoczesne urządzenia, wykwalifikowaną kadrę i wiele lat doświadczenia – poradzimy sobie z naprawą każdego rodzaju nadwozia, a nasz Rycar Bosch Service w pełni zajmie się przywróceniem sprawności mechanicznej samochodu. Kompleksowość usług i końcowe zadowolenie Klienta to nasze priorytety!

Assistance 24h

Nasze Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych przyjmuje zgłoszenia w celu odholowania pojazdu 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Pomoc otrzymasz również w niedzielę i święta. Wyróżniamy stałych Klientów, oferując specjalną kartę ASSISTANCE 24h. Uprawnia ona do bezpłatnego dowiezienia uszkodzonego pojazdu do naszego serwisu z terenu całego kraju.

Ocena i likwidacja szkody komunikacyjnej

Oferujemy bezgotówkową i kompleksową likwidację każdej szkody komunikacyjnej. Poszkodowany ma do wyboru dwa warianty naprawy: gotówkowy – polegający na naprawie pojazdu z płatnością we własnym zakresie – oraz bezgotówkowy. Decydując się na tę drugą, wygodniejszą dla kierowcy opcję, to my zajmujemy się kontaktem z ubezpieczycielem i bezpośrednio rozliczamy się za wykonane prace i udzielone usługi – bez kłopotliwej „przepychanki” z firmą ubezpieczeniową, której doświadczył niejeden właściciel pojazdu.

Auto zastępcze podczas naprawy

Podczas naprawy auta u nas oferujemy Klientom samochody zastępcze. Nasza flota liczy kilkanaście nowych samochodów, głównie modeli Toyota Avensis.


WYRÓŻNIAMY LOJALNYCH KLIENTÓW

Posiadaczom naszej karty ASSISTANCE 24h, którzy zdecydują się na naprawę auta w naszym Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych, oferujemy BON LOJALNOŚCIOWY na 500 lub 1000 zł do wykorzystania na naprawy mechaniczne lub blacharsko-lakiernicze.