RYCAR Sp. z o.o. Sp. K.

Jesteśmy polską firmą działającą nieprzerwanie od 2003 roku. Nasza firma jest w całości przedsięwzięciem z kapitałem Polskim – dziś będącym w 100% własnością małżonków Heleny i Pawła Kukiełka –  prowadzonym w formie spółki komandytowej. Od samego początku wszystkie nasze działania są ukierunkowane na kompleksową obsługę klienta: w momencie kiedy chce kupić lub zamienić auto oraz wtedy, kiedy potrzebuje pomocy i doradztwa w jego obsłudze i naprawie. Firmę można podzielić na trzy działy: SERWIS MECHANICZNY, SERWIS BLACHARSKO-LAKIERNICZY oraz  SALON SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW.

Serwis mechaniczny

Swoją działalnością obejmuje głównie obszar województwa podlaskiego. Zajmujemy się naprawą aut osobowych i dostawczych wszystkich marek. Szeroki wachlarz usług, profesjonalne wyposażenie firmy BOSCH oraz wykwalifikowana kadra pozwala na usunięcie niemalże każdej usterki z którą zgłosi się do nas klient. Specjalizujemy się w obsłudze dużych flot firmowych, naprawą i obsługą klimatyzacji samochodowych oraz naprawą elektroniki samochodowej. Należymy do elitarnej sieci serwisowej: BOSCH CAR SERVICE.

  • Naprawa silników i podzespołów napędowych
  • Diagnostyka i naprawa zawieszenia oraz układu kierowniczego
  • Układ hamulcowy wymiana elementów oraz płynów
  • Naprawy blacharsko lakiernicze
  • Diagnostyka BOSCH CAR SERVICE

Salon sprzedaży samochodów

Jako pierwsi w regionie północno-wschodniej Polski otworzyliśmy w pełni profesjonalny salon samochodów używanych. Oferujemy klientom sprawdzone i pewne auta używane udzielając na nie 3 miesięcznej – własnej gwarancji co daje naszym klientom pewność, że kupuje sprawdzone auto. Oferujemy samochody zarówno będące naszą własnością jak i powierzone nam do sprzedaży auta naszych klientów.  Nasza flagowa usługa „Zamów auto z gwarancją” od początku wzbudza u klientów duże zainteresowanie i cieszy się popularnością u coraz szerszej rzeszy klientów.

Dane Firmy

RYCAR Sp. z o.o. Sp.K. zarejestrowana w Sądzie Rejonowym
w Białymstoku, XII Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000519461

NIP PL9662093152
REGON 200873390

NASZE KONTO BANKOWE:
ING Bank Slaski nr rach 88 1050 1953 1000 0090 3040 9818

Pliki do pobrania