WYGRAJ 1000 zł w gotówce i bon usługowy o wartości 1000zł !

Przeczytaj nasz wierszyk obok oraz zasady konkursu. Narysuj swój projekt i przedstaw go nam do oceny. Niech wygra najlepszy, zaczynamy!

Konkurs pozostał nierozstrzygnięty

Ponieważ żadna z nadesłanych prac konkursowych nie spełniła naszych oczekiwań, w konkursie nie został wyłoniony zwycięzca, ani laureaci 2. i 3. miejsca. Dziękujemy za wysiłek uczestników wspólną zabawę!

Swoją pracę wyśli na adres mail: konkurs@rycar.pl.

Jestem Rycar - tak mnie zwą i pomocą służę swą. Jeśli auto się zepsuje, gdy awaria je dopadnie, ja naprawię szybko sprawnie. Kiedy zdarzy się kolizja, zamiast załamywać ręce, wezwij mnie prędko na pomoc - dotrę w każde w Polsce miejsce. Cztery kółka odholuję, karoserię pomaluję. Brak mi tylko ładnej buźki - stwórz mnie proszę, ślę całuski!

Jeśli masz ciekawe pomysły, drzemie w Tobie nutka artysty lub projektanta? Masz szansę się wykazać! RYCAR ogłasza ogólnopolski konkurs na personalizację marki własnej. Projekt powinien przedstawiać postać w formie maskotki, ”ludzika” naszej firmy.

Zaprojektuj go w dowolnej technice i formie wykonania. Liczy się Twoja kreatywność. Powinna być to praca własna, w 100 procentach Twojego autorstwa. Projekt musi też być możliwy do odwzorowania na tkaninach (koszulkach), foliach, druku w niskiej skali typu gadżety oraz ogólnego, powszechnego użytku.

 

Główną nagrodą jest 1000 zł oraz bon na usługi w naszym zakładzie blacharsko-lakierniczym o wartości 1000 zł. Zdobywca drugiego miejsca otrzyma 500 zł oraz bon o wartości 500 zł, a trzeciego miejsca – bon o wartości 500 zł do wykorzystania w naszym Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych.